
Паперові крафт пакети саше 70х280 100 шт. білі з крафт паперу для пакування гарячої випічки крафтові для харчових продуктів
100 ₴/пач
90 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009529
Паперові пакети саше 70х280мм 100 шт. Жиронепроникні Білі, крафт пакети крафтові для їжі та випічки харчові
Крафт пакети-саше — застосування
Найбільш поширеним різновидом паковання з паперу є пакет-саше. Виробництво всіх пакетів-саше спрямоване на фасування продуктів — як порційну (залежно від продукції). У наш час поліетиленові пакети витісняються паперовими, оскільки є екологічнішим і, відповідно, безпечнішим виглядом паковання.
Саше-пакет, форма якого квадратна або прямокутна, може бути з трьома або чотирма швами та плоским дном. Найчастіше використовуються такі вироби з полімерних багатошарових плівок, які так само виробляються способом комбінації паперу, фольги, тканини та інших матеріалів (фасування кави, цукру, спецій, сухих кондитерських сумішей, лікарські, косметичні засоби та безліч інших товарів). Пакети паперові саше часто застосовують для пакування хліба, кондитерських, хлібобулочних виробів та іншої штучної продукції, купити , яку можна в пекарнях, кафе, кондитерських. Конструкція паковання супроводжує збереження цілісності випічки, яку за допомогою "віконця" може оцінити покупець. Продукція в таких паперових виробах має набагато показніший вигляд, ніж у звичайних пакетах із поліетилену.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 280 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Крафт білий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 0 см |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 90 ₴/пач


