-10%

Серветки для прибирання целюлоза "Фрекен Бок Акорд" 3 шт., серветки целюлозні універсальні
107,34 ₴/пач
96,61 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009619
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Целюлозна серветка має властивості губки: прекрасно вбирає вологу, не залишає ворсинок і розводів, швидко сохне. Вона призначена для боротьби із сильними забрудненнями на таких поверхнях, як-от кахель, кухонна техніка та ін. Водночас вона добре вбирає вологу, легко виполіскується і зберігає свою первісну форму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фрекен Бок |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Целюлоза |
| Тип | Серветка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 18 см |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 18см*18см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | синій |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96,61 ₴/пач



