
Серветки віскозні 10 шт., побутові для посуду та прибирання, універсальні, серветки віскоза (з віскози)
7 901,33 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009703
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Серветка віскозна призначена для прибирання різних поверхонь як сухим, так і вологим способом із використанням різної побутової хімії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Віскоза |
| Тип | Серветка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 36см |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Кількість в ящику | 50шт |
| Матеріал виробу | Віскоза |
| Матеріал(особливості) | поліестер |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 36см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 901,33 ₴/пач



