-10%

Табличка пластикова А-3.5 (20*42) Pапродаж (1 шт.)
54,75 ₴
49,27 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010019
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 20см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 50шт |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Розмір зовнішній | 20см*42см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пластикові Таблички |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 42 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49,27 ₴



