
Мочалка поролонова для миття посуду 5 шт., МАКСІ губка для миття посуду кухонний, АНТИБАКТЕРІАЛЬНИЙ, для кухні
52 006,49 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010048
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кухонні губки з грубопористого поролону. Використовується для миття посуду, раковин, кухонних меблів. Великопористий поролон забезпечує рясне піноутворення за меншої витрати мийного засобу.
Розмір однієї мочалки Довжина (10 см) Ширина (75,8 см) Висота (2,5 см) 22щільність в пакованні п'ять шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,5 см |
| Довжина | 15 см |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Кількість в ящику | 60 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 150мм*90мм*55мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 006,49 ₴/пач



