-10%

Трубочки для напоїв із декором Клоуни 12 шт. Любовінесцентні коктейльні кольорові, соломки для коктейлів
46,31 ₴/пач
41,68 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010288
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трубочки для напоїв із декором Клоуни 12 шт. Любовінесцентні коктейльні кольорові, соломки для коктейлів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Трубочка з вигином |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета або приміщення |
| Розмір зовнішній | 6мм*260мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41,68 ₴/пач



