
Серветки PRO для прибирання мікрофібра "Універсальна" XL Фрекен Бок, серветка з мікрофібри
9 543 988,54 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010722
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Спеціальна тканина на основі мікрофібри, призначена для натирання панелі, скла та інших твердих поверхонь. Дуже ефективна під час видалення пилу, нанесення та розполювання поліролю, а також очищення скла. Забезпечує поглинання вологи в 7 разів більшу за власну вагу. Тканина мікрофібри видаляє пил, жирові та нікотинові забруднення, чудово вбирає воду. У сухому вигляді застосовується для витирання пилу та легких забруднень. У вологому стані тканина мікрофібри легко видаляє бруд із будь-якої поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 см |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип | Серветка |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 30 уп |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 35см*35см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 543 988,54 ₴



