-10%

Мочалка, губка залізна (металева) 2 шт., скребок металевий для миття посуду, неіржавка сталь
79,74 ₴
71,77 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010851
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мочалки металеві — ідеальне рішення для чищення складних, глибоких забруднень посуду, дек, раковин, плит і кахлю.
Мочалки металеві не окиснюються, тривалий час зберігаючи свої первинні властивості.
Завдяки високій міцності, помноженій на довговічність і зручність у використанні, металева мочалка встановить на вашій кухні нові стандарти чистоти, голосно ляснувши дверима перед ордами малоефективних, проолічених і застарілих мочалок, вимушених нещадно перебиратися через непереборний бар'єр якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 6,5 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 38шт |
| Матеріал виробу | Металева стружка |
| Матеріал(особливості) | нержавіюча сталь |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 65мм*60мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | -5°С до +30°С |
| Тип | Мочалка залізна |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Ширина | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71,77 ₴



