-10%

Стакан для розсади 180 мл 60 шт. і квітів квадратний з отворами горщик ємність стаканчик новий пластиковий розсадний технічний
90,16 ₴/пач
81,15 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010902
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стакан для розсади 180 мл з отворами стаканчики горщики під розсаду м'які пластикові розсадні
- Дренажні отвори: Забезпечують чудовий повітрообмін і запобігають застій вологи, мінімізуючи ризик загнивання коренів.
- Міцний і гнучкий матеріал: Виготовлені з якісного пластику, стійкого до механічних пошкоджень і багаторазового використання.
- Зручна форма: Квадратна форма (60х60х65 мм) дає змогу максимально ефективно використовувати простір у разі розміщення розсади.
- Універсальність: Підходять для настільного та підлогового розміщення, ідеальні для використання в агрокультурі цілий рік.
Характеристики:
- Тип: Горщик
- Виробник: Дифлон
- Країна виробник: Україна
- Призначення: Для розсади
- Матеріал: Пластик
- Форма: Квадратна
- Дренажні отвори: Да
- Габаритні розміри: 60х60х65 мм
- Об'єм: 0.18 л
- Кількість у ящику: 2400 шт.
Купуйте склянки для розсади "Дифлон" і забезпечте своїм рослинам найкращі умови для росту!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Діфлон |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Встановлення | Настільна, Підлогова |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Дренажні отвори | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 65 мм |
| Об`єм | 0.18 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 2400шт |
| Область застосування | Для агрокультури |
| Висота зовнішня | 6,5 см |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Типорозмір | з отворами |
| Сезонність товару | Круглий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81,15 ₴/пач


