-10%

Лотки, пінетки для ягід на 0,5 кг 50 шт. 500 г контейнери пластикові, пачка тара для полуниці малини фруктів
159,46 ₴/пач
143,51 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011139
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лотки, пінетки для ягід на 0,5 кг (50 шт) контейнери пластикові, пачка тара для полуниці малини фруктів
Лоток для ягід 0,5 кг — це зручна та практична тара, яка виготовляється з нетоксичних матеріалів, що робить її придатною для харчових продуктів. Лоток для ягід 0,5 кг використовується для зберігання і транспортування малини, полуниці, смородини, крижовика та інших. На дні тари розташовані 4 отвори для циркуляції повітря й стікання рідини. Внимание! Матеріал контейнера (ПП — поліпропілен) не передбачає нагрівання понад +120-130 °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Контейнер/судок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 1200шт |
| Тип призначення | Лотки, пінетки для ягід на 0,5 кг (50 шт) контейнери пластикові, пачка тара для полуниці малини фруктів |
| Довжина | 19см |
| Область застосування | Для зберігання фруктів та ягід |
| Висота зовнішня | 5,3 см |
| Матеріал виробу | Первинний поліетилен |
| Розмір зовнішній | 190мм*114мм*53мм |
| Колір виробу | прозорий |
| Обсяг | 800 мл |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Ширина | 11,4 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 50шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143,51 ₴/пач


