
Серветка з мікрофібри 1 шт., 30х30 серветка мікрофібра універсальна для прибирання, для скла, пилу, Зелена
185 210,93 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004804
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Серветка з мікрофібри 1 шт., 30х30 серветка мікрофібра універсальна для прибирання, для скла, пилу, Зелена
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип | Серветка |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 30см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | Зелений |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 210,93 ₴
