-10%

Батарейки пальчикові типу AA R6 Toshiba 4 шт. Елементи живлення пальчик Бобина Сольові товсті стандартні
47,34 ₴/пач
42,60 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001076
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарейки пальчикові типу AA R6 Toshiba 4 шт. Елементи живлення Тобина Сольові товсті стандартні для годинника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | AA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,7 см |
| Діаметр | 1,3 см |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Кількість в ящику | 1200шт |
| Мoдель | R6 |
| Матеріал виробу | Сухі |
| Матеріал(особливості) | сольові |
| Напруга | 1,5 W |
| Область застосування | Харчування для електроприладів |
| Розмір зовнішній | 47мм*13мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42,60 ₴/пач

