
Пакет майка 29х47 см 250 шт. Москаль таткай кульок майка, пакети типу майка з малюнком поліетиленові з ручками
477 820,66 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011190
Пакет майка 29х47 см 250 шт. Москаль таткай кульок майка, пакети типу майка з малюнком поліетиленові з ручками
Поліетиленові пакети у формі майки зручні та досить міцні, мають економну ціну, тому займають провідні позиції за популярністю серед споживачів. Їх застосовують для різних цілей: від пакування невеликих виробів, до перенесення великих товарів. Деякі такі пакети витримують вагу до 50 кг. Важливою функціональною особливістю пакети-майка є наявність бічних складок (фальців). Вони дають змогу зробити пакет місткішим, допомагають переносити об'ємні вантажі. Пакети-майки можна назвати по-справжньому народними пакетами: їх використовують у супермаркетах, продуктових магазинах, на ринках. Вони незамінні для розміщення великої кількості продуктів. Завдяки тому, що дно пакета стає плоским, а його стінки розширюються, предмети в поклажі не тиснуть один на одного. Тому в пакеті майці можна донести, не пошкодивши, фрукти, яйця, інші тендітні товари.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 470 мм |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Матеріал | Поліетилен |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Тип | Пакет-майка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 47 см |
| Кількість в ящику | 2500шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Область застосування | Повсякденна |
| Друк малюнка | Україна |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Тип призначення | Пакет майка 29 х 47 см 250 шт. Москаль тікай кульок майка, пакети типу майка з малюнком поліетиленові з ручками |
- Ціна: 477 820,66 ₴/пач



