-10%

Пакет із ручками паперовий 35*29*19 бурий No35 (25 шт) DT000010074
348,09 ₴/пач
313,29 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010074
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 35см |
| Глибина | 29 см |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Кількість шарів | 1 шар |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Область застосування | Розфасовка будь продукції |
| Друк малюнка | Немає |
| Щільність | 70 г\м2 |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | пакети з крафт-паперу |
| Тип ручки | крученими, паперовими (витими) ручками |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | коричневий |
| Ширина | 19см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 313,29 ₴/пач


