Свічка парафінова 24х2 см 10 шт. господарська столова для дому біла висока довга набір свічок
7 035,31 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000005035
Свічка парафінова 24х2 см 10 шт. господарська столова для дому біла висока довга набір свічокНемає в наявності
7 035,31 ₴/упаковка
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
style="text-align:center">Свічка парафінова 24х2 см 10 шт. господарська столова для дому біла висока довга наборка свічок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага свічки | 70 г |
| Вид свічки | Господарська |
| Висота свічки | 240 мм |
| Діаметр свічки | 20 мм |
| Кількість свічок в наборі | 10 шт. |
| Матеріал виготовлення | Парафін |
| Матеріал ґніту | Бавовняний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Свічки |
| Кількість в ящику | 140шт |
| Діаметр | 2 см |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета або приміщення |
| Висота зовнішня | 24см |
| Форма | свечки |
| Матеріал виробу | Парафін |
| Розмір зовнішній | 240мм*20мм |
| Колір виробу | Білий |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Вага виробу | 70гр(+-) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 035,31 ₴/упаковка
