-10%

Мочалка для миття посуду 1 шт., губка для миття посуду кухонний, господарський, для кухні
72,67 ₴/пач
65,41 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004897
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мочалка для миття посуду 1 шт., губка для миття посуду кухонний, господарський, для кухні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 1 см |
| Довжина | 16см |
| Кількість в упаковці | 3шт |
| Кількість в ящику | 100шт |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 160мм*90мм*10мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65,41 ₴/пач
