-10%

Свічка парафінова 24х4 см 5 шт. господарська столова для дому біла висока довга набір свічок
420,03 ₴/упаковка
378,03 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011436
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
style="text-align:center">Свічка парафінова 24х4 см 5 шт. господарська столова для дому біла висока довга наборка свічок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид свічки | Господарська |
| Матеріал виготовлення | Парафін |
| Колір | Білий |
| Кількість свічок в наборі | 5 шт. |
| Діаметр свічки | 40 мм |
| Висота свічки | 240 мм |
| Вага свічки | 250 г |
| Матеріал ґніту | Бавовняний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Свічки |
| Кількість в ящику | 40шт |
| Діаметр | 4 см |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета або приміщення |
| Висота зовнішня | 24см |
| Форма | свечки |
| Матеріал виробу | Парафін |
| Розмір зовнішній | 24 мм*40м |
| Колір виробу | Білий |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Вага виробу | 250гр(+-) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378,03 ₴/упаковка



