
Новорічний подарунковий пакет 30х47х12 12 шт. паперовий із новорічним малюнком для подарунків гарний на новий рік великий
31 426,56 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010566
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пакети новорічні подарункові 30х47х12 см (12 шт) пакети паперові ламіновані з ручками для подарунків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 100 мікрон |
| Довжина | 30см |
| Область застосування | Повсякденна |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 12см |
| Друк малюнка | Новорічна тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Глибина | 47 см |
| Тип ручки | Канатики |
| Кількість в упаковці | 12шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 426,56 ₴/пач



