-10%

Батарейка велика кругла Татоshiba R20 2 шт Батарейки R20 Великий бочонок Батарейки R20 велика бочка Тобира
76,85 ₴/пач
69,17 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011484
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарейка велика кругла Татоshiba R20 2 шт Батарейки R20 Великий бочонок Батарейки R20 велика бочка Тобира
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | R20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 288шт |
| Діаметр | 3,2 см |
| Область застосування | Харчування для електроприладів |
| Висота зовнішня | 5,5 см |
| Форма | Циліндра |
| Матеріал виробу | Сухі |
| Розмір зовнішній | 55мм*32мм |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Матеріал(особливості) | 2X сольові |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Напруга | 1,5 W |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Мoдель | R20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69,17 ₴/пач

