-10%

Свічка парафінова 18.5х2 см 16 шт. господарська столова для дому біла висока довга набір свічок
286,25 ₴/пач
257,62 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011487
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
style="text-align:center">Свічка парафінова 18.5х2 см 16 шт. господарська столова для дому біла висока довга наборка свічок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид свічки | Господарська |
| Матеріал виготовлення | Парафін |
| Колір | Білий |
| Кількість свічок в наборі | 16 шт. |
| Діаметр свічки | 20 мм |
| Висота свічки | 185 мм |
| Вага свічки | 50 г |
| Матеріал ґніту | Бавовняний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Свічки |
| Кількість в ящику | 24уп |
| Діаметр | 2 см |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета або приміщення |
| Висота зовнішня | 18,5 см |
| Форма | свечки |
| Матеріал виробу | Парафін |
| Колір виробу | Білий |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 16шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257,62 ₴/пач








