
Стакан для розсади 200 мл 100 шт. стаканчики горщики під розсаду м'які пластикові для саджання розсадні без отворів
691 983,36 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011757
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ця модель стаканчиків без отворів!
Стакан для розсади 200 мл 100 шт. стаканчики горщика під розсаду м'які пластикові для садіння розсадні без отворів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АНДРЕКС |
| Країна виробник | Україна |
| Встановлення | Настільна, Підлогова |
| Дренажні отвори | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для розсади |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Об`єм | 0.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дна | 6 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 4200шт |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Для агрокультури |
| Обсяг | 200мл |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Колір виробу | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 691 983,36 ₴/пач





