
Серветка з мікрофібри 1 шт., 30х30 серветка мікрофібра універсальна для прибирання, для скла, пилу, Кольорова
8 044,79 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011829
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Спеціальна тканина на основі мікрофібри, призначена для натирання приладової панелі, скла та інших твердих поверхонь автомобіля. Дуже ефективна під час видалення пилу, нанесення та розполювання поліролю, а також очищення скла. Забезпечує поглинання вологи в 7 разів перевищує власну вагу. Тканина мікрофібри видаляє пил, жирові та нікотинові забруднення, чудово вбирає воду. У сухому вигляді застосовується для витирання пилу та легких забруднень. У вологому стані тканина мікрофібри легко видаляє бруд із будь-якої поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 30 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип | Серветка |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 200 уп |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 30см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 044,79 ₴



