-10%

Батарейки пальчикові типу AA R6 AMPERCELL 2 шт. Елементи живлення пальчик Алкалінові товсті стандартні
41,40 ₴/пач
37,26 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011833
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарейки пальчикові типу AA R6 AMPERCELL 2 шт. Елементи живлення пальчик Алкалінові товсті стандартні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | AA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 48уп |
| Діаметр | 1,3 см |
| Область застосування | Харчування для електроприладів |
| Висота зовнішня | 4,7 см |
| Форма | Циліндра |
| Матеріал виробу | Лужні |
| Розмір зовнішній | 47мм*13мм |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Матеріал(особливості) | алкалиновое |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Напруга | 1,5 W |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Мoдель | R6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37,26 ₴/пач


