-10%

Батарейки мініпальчикові типу ААА R3 2 шт AMPERCELL Алкалінові мізинчикові мініпальчик мізинчик маленькі
40,48 ₴/пач
36,43 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011834
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарейки мініпальчикові типу ААА R3 2 шт AMPERCELL Алкалінові мізинчикові мініпальчик мізинчик маленькі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | AAA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 48уп |
| Діаметр | 1см |
| Область застосування | Харчування для електроприладів |
| Висота зовнішня | 4,2 см |
| Форма | Циліндра |
| Матеріал виробу | Лужні |
| Розмір зовнішній | 42мм*10мм |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Матеріал(особливості) | алкалиновое |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Напруга | 1,5 W |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Мoдель | R3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,43 ₴/пач


