
Сумка картата 100х60х32 см No9 господарська картата Сумка-баул клітка базарна велика на змійці дорожня
273,80 ₴
246,42 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011899
Сумка картата 100х60х32 см No9 господарська картата Сумка-баул клітка базарна велика на змійці дорожня
Господарські сумки в наші дні мають зовсім не такий похмурий і нудний вигляд, як це було раніше. Зазвичай, вони яскравих, життєрадісних кольорів, що тішать око та покращують настрій. До того ж вони стають підмогою людям, які не визнають одноразових пакетів, які вважають їх шкідливими для екології. Недарма сучасні господарські сумки ще називають — еко-сумки. Плюси таких сумок очевидні, завдяки їх компактності в складеному вигляді, вони легко поміщаються в будь-якій сумці й навіть іноді в кишені. Їх можна завжди носити із собою, а в разі потреби використовувати для перенесення покупок: будь-яких товарів або продуктів. Господарські сумки бувають різної форми та розміру, вони зручно складаються, у зібраному вигляді закріплюються за допомогою липучок, мотузочок, блискавки або кнопок. Господарські пропіленові сумки можуть повністю замінити поліетиленові пакети, мають тривалий термін експлуатації, дуже міцні, надійні, витримують велику вагу. Попри те, що пропіленові сумки раніше стійко асоціувалися в людей із чимось несучасним і не дуже красивим, цей стереотип давно вже не актуальний. Сьогодні їх випускають у дуже яскравих і стильних кольорах, виробники стежать за якістю свого товару, внутрішню частину сумок покривають поліетиленом, що робить їх повністю водонепроникними. Сумки обладнані зручними та надміцними мотузковими ручками, добре тримають форму, не мнуться, не шелестять. Водночас їх легко скласти до зовсім невеликих розмірів, і вони без проблем помістяться навіть у дамській сумочці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка |
| Мoдель | На змійці |
| Кількість в ящику | 144 шт |
| Область застосування | Повсякденна |
| Висота зовнішня | 100см |
| Форма | квадрата |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 60 см |
| Друк малюнка | клітка |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Глибина | 32 см |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Тип призначення | Сумка картата 100х60х32 см No9 господарська картата Сумка-баул клітка базарна велика на змійці дорожня |
- Ціна: 246,42 ₴




