-10%

Мішок поліпропіленовий 40х55 (цукор 10 кг)28 гр (1 шт.)
9,50 ₴
8,55 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001520
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поліпропіленові мішки знайшли широке застосування в пакованні та зберіганні різноманітних сипких матеріалів. Найчастіше вони використовуються на фермах, фабриках, у приватних господарствах для зберігання зерна, крупи, борошна, цукру та багато іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мішок |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Довжина | 55 см |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Колір виробу | Білий |
| Обсяг | 10кг |
| Ширина | 40 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,55 ₴
