-10%

Мішалка паличка дерев'яна для чаю та кави 700 шт 140х1.4х6мм з дерева одноразова для гарячих напоїв
89,83 ₴/пач
80,85 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007255
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мішалка паличка дерев'яна для чаю та кави 700 шт 140х1.4х6мм з дерева одноразова для гарячих напоїв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 700 шт. |
| Ширина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 14см |
| Кількість в ящику | 40 уп |
| Матеріал виробу | Дерево |
| Область застосування | Для напоїв |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Мішалка |
| Товщина | 1,4 мм |
| Колір виробу | натуральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80,85 ₴/пач


