-10%

Новорічні пакети для цукерок 25х40 см 100 шт., фольговані пакетики для солодких подарунків, новорічна упаковка
338,36 ₴/пач
304,52 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000003119
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новорічні пакети для цукерок 25х40 см 100 шт., фольговані пакетики для солодких подарунків, новорічна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Целофан |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З малюнком, З написом |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Довжина | 40 см |
| Область застосування | Упаковка падарков |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Друк малюнка | Новорічна тематика |
| Сезонність товару | Новогоднии свята |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304,52 ₴/пач

