-10%

Палички дерев'яні для морозива 50 шт. 9 см палички з дерева C Написом прямі для виготовлення ескімо
18,03 ₴
16,23 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012636
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Палички дерев'яні для морозива 50 шт. 9 см палички з дерева C Написом прямі для виготовлення ескімо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 200 уп |
| Товщина | 2 мм |
| Область застосування | Для морозива |
| Висота зовнішня | 9,2 см |
| Матеріал виробу | Дерево |
| Ширина | 1 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 50шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16,23 ₴

