-10%

Голка під пластиковий цінник 6 см/d 0,5 мм (50 шт.)
191,68 ₴/упаковка
172,51 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000005298
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 5,5 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Метал |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Розмір зовнішній | 5,5 см*0,5 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Голка для ценика |
| Форма | Голка |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Ширина | 0,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172,51 ₴/упаковка

