-10%

Рушник паперовий "Mildi Smart" 210*110/50 ціль. 2 шар. (2 шт.) Киховинка (1 пачка)
83,63 ₴
75,27 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012868
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушники паперові сьогодні стали невіддільним атрибутом туалетних кімнат, більшості громадських закладів. Виготовлені на сучасному обладнанні паперові рушники характеризуються високою поглинанням, особливою м'якістю, мінімальним розшаруванням. Паперові рушники можуть бути в різних модифікаціях: одно- або двошарові, рулонні та листові, крім того, можуть відрізнятися за колірною гамою. Матеріалом для виготовлення високоякісних рушників слугує 100% вологоміцна целюлоза. Для виробництва економкласу може використовуватися вторинна сировина (вологоміцна макулатура). Як і рідке мило, паперові рушники є обов'язковим атрибутом кімнат особистої гігієни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Паперовий рушник |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Довжина | 25см |
| Область застосування | Для гігієни |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Розмір зовнішній | 230мм*250мм |
| Розмір однієї серветки | 230мм*250мм |
| Колір виробу | Білий |
| Матеріал(особливості) | целюлоза |
| Ширина | 24 см |
| Кількість шарів | 2 шару |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Щільність | 39 гр./кв. м г/м2 |
| Кількість в упаковці | 160 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75,27 ₴
