
Табличка пластиковая А-4(13*40) Відчинено / Зачинено (1 шт)
197 668,75 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013196
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 15 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 50шт |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Розмір зовнішній | 15см*42см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пластикові Таблички |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 42 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 668,75 ₴

