
Конусний паковання для квітів 50х6х15 100 шт. конусний пакет конус для квітів, букет прозорий флористичний квітковий під квіти
1 526,47 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010802
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конусне паковання для квітів 100 шт. 50х6х15 см Конусні пакети для квітів Пакети-конуси Флорістичне паковання
- Тип: Конусні пакети для квітів, Пакети-конуси
- Матеріал: Поліпропілен
- Кількість у пакунку: 100 шт.
- Розміри: 50х6х15 см
- Призначення: Флористичне паковання
Переваги:
- Естетичний вигляд: Підкреслить красу ваших кольорів.
- Міцність: Надійно захистить букети під час транспортування.
- Універсальність: Підходить для різних видів квітів і композицій.
- Вигідна ціна: Чудовий вибір як для професійних флористів, так і для приватних покупців.
Замовте зараз і зробіть ваші квіти ще привабливішими!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакет |
| Область застосування | Упаковка падарков |
| Висота зовнішня | 48 см |
| Форма | Конусна |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Колір виробу | прозорий |
| Діаметр верху | 15 см |
| Друк малюнка | Квіткова Тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Діаметр дна (низа) | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 526,47 ₴/пач

