-10%

Губка кухонна для посуду 10 шт. Bubble Max, мочалка для миття (мийки) посуду, для кухні, господарська
49,63 ₴
44,66 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012654
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні губки чудово підходять для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Виріб виготовлений з пористого поролону, який сприяє утворенню густої піни.
Наявність спеціальної абразивної фібри дасть вам змогу легко й ефективно очистити забруднення. Губки зручного розміру й ергономічної форми можуть використовуватися з мийними засобами або без них.
Розмір однієї мочалки Довжина (9 см) Ширина (6,5 см) Висота (2,5 см) 22щільність в пакованні десять шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мочалка |
| Кількість в ящику | 40 уп |
| Довжина | 29,5 см |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Висота зовнішня | 9,2 см |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Розмір зовнішній | 295мм*65мм*92мм |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 6,5 см |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44,66 ₴

