-10%

Серветка целюлозна 10 шт., серветка целюлоза для прибирання універсальні
126,83 ₴
114,15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012686
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серветка целюлозна 10 шт., серветка целюлоза для прибирання універсальні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 16 см |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал | Целюлоза |
| Тип | Серветка |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 45уп |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 16*16см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114,15 ₴

