-10%

Конусне паковання для квітів 60х6х29 100 шт. конусний пакет конус для квітів, букет прозорий флористичний квітковий під квіти
256,09 ₴/пач
230,48 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012924
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конусне паковання для квітів 100 шт. 60х6х29см Конусні пакети прозорі Пакети-конуси Флорістичне паковання
Конусне паковання для квітів (100 шт.)
Розміри: 60х6х29 см
Матеріал: Прозорий поліпропілен
Тип: Конусні пакети для флористичної упаковки
Це паковання стане ідеальним вибором для захисту та презентації ваших квіткових композицій. Прозорий матеріал дає змогу підкреслити природну красу букетів, а мінімалістичний дизайн не відвертає увагу від квітів.
Переваги:
- Захист: Забезпечує надійний захист під час транспортування.
- Елегантність: Надає букетам завершеного та стильного вигляду.
- Універсальність: Підходить для різних видів квітів і композицій.
- Практичність: Зручна у використанні та зберіганні.
Кому підійде:
- Флористам і квітковим магазинам
- Организаторам мероприятий
- Роздрібним покупцям
Доступна для замовлення як гуртом, так і в роздріб. Подаруйте вашим кольорам гідне обрамлення!
Розміри: 60х6х29 см
Матеріал: Прозорий поліпропілен
Тип: Конусні пакети для флористичної упаковки
Це паковання стане ідеальним вибором для захисту та презентації ваших квіткових композицій. Прозорий матеріал дає змогу підкреслити природну красу букетів, а мінімалістичний дизайн не відвертає увагу від квітів.
Переваги:
- Захист: Забезпечує надійний захист під час транспортування.
- Елегантність: Надає букетам завершеного та стильного вигляду.
- Універсальність: Підходить для різних видів квітів і композицій.
- Практичність: Зручна у використанні та зберіганні.
Кому підійде:
- Флористам і квітковим магазинам
- Организаторам мероприятий
- Роздрібним покупцям
Доступна для замовлення як гуртом, так і в роздріб. Подаруйте вашим кольорам гідне обрамлення!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 58 см |
| Форма | Конусна |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Колір виробу | прозорий |
| Діаметр верху | 30 см |
| Друк малюнка | Квіткова Тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Діаметр дна (низа) | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230,48 ₴/пач

