
Конусне паковання під квіти h60/7низ/31верх метал золото (100 шт) візерунок130 (4) (100 шт) DT000013007
372 990,09 ₴/пач
- Немає в наявності
- Код: DT000013007
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 59 см |
| Діаметр верху | 29.5 см |
| Діаметр дна (низа) | 7 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Упаковка падарков |
| Друк малюнка | Квіткова Тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Фольгований пакет |
| Форма | Конусна |
| Колір виробу | золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372 990,09 ₴/пач
