
Конусне паковання під квіти h60/ 8низ/32верх метал синій (100 шт) візерунок131 (1) (100 шт) DT000013009
390 941,50 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013009
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 59.5 см |
| Діаметр верху | 30 см |
| Діаметр дна (низа) | 7,5 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Упаковка падарков |
| Друк малюнка | Квіткова Тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Фольгований пакет |
| Форма | Конусна |
| Колір виробу | синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 941,50 ₴/пач
