
Конусне паковання під квіти h70/7низ/20верх метал зелений (100 шт) візерунок137 (2) (100 шт) DT000013025
3 341,29 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013025
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 69 см |
| Діаметр верху | 19 см |
| Діаметр дна (низа) | 7 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Упаковка падарков |
| Друк малюнка | Квіткова Тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Фольгований пакет |
| Форма | Конусна |
| Колір виробу | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 341,29 ₴/пач
