
Конусне паковання під квіти h50/6низ/24верх метал (100 шт) візерунковий (6) (100 шт) DT000013467
1 871,07 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013467
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Фольгований пакет |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Область застосування | Упаковка падарков |
| Висота зовнішня | 49.5 см |
| Форма | Конусна |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Колір виробу | прозорий |
| Діаметр верху | 23 см |
| Друк малюнка | Квіткова Тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Діаметр дна (низа) | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 871,07 ₴/пач

