-10%

Конусне паковання під квіти h80/18низ/42верх метал золото (100 шт) візерунок146 (6) (100 шт) DT000013514
622,58 ₴/пач
560,32 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013514
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 79.5 см |
| Діаметр верху | 40 см |
| Діаметр дна (низа) | 18 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Упаковка падарков |
| Друк малюнка | Квіткова Тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Фольгований пакет |
| Форма | Конусна |
| Колір виробу | золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560,32 ₴/пач
