
Тарілка одноразова Креманка 100 шт. прозора, пластикова миска глибока для страв харчова
41 727,80 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006431
Тарілка одноразова Креманка 100 шт. прозора, пластикова миска глибока для страв харчова
Пластикові тарілки
Пластмасові тарілки — це сучасне вирішення багатьох побутових проблем. Такий тип посуду вирізняється доступною ціною й універсальністю. Звісно, багато хто скаже про екологічність, але щодо зручності в умовах поза домом такого посуду немає рівних. Адже напевно ніхто не захоче попастися з важкими та тендітними сервізами, коли потрібно зібратися пожежити шашликів на природі.
Тарілка пластикова одноразова: переваги та різновиду
Поліпропіленові миски мають гірше вигляд, ніж скляні, але експлуатаційні характеристики таких виробів допомагають забути про вади в естетиці.
Тарілка пластикова має масу переваг:
-
легкість — виріб вирізняється невеликою масою й компактністю;
-
міцність — не б'ється під час падіння;
-
доступність – низька ціна робить товар доступним до придбання;
-
асортимент дизайнів.
У нашому магазині представлений величезний вибір пластикового посуду на будь-який смак. Так, можна купити тарілки будь-якого кольору, глибини та діаметра.
Деякі люди неправильно вважають, що пластиковий посуд токсичний і має низьку якість. Якщо купувати тарілки з харчового полістиролу, не варто переживати, що, використовуючи з них харчові продукти, можна завдати шкоди організму. Така тара не виділяє токсичних речовин, не змінює аромат і смак продуктів.
Тарілки з пластику розділять на кілька різновидів:
-
за розміром: маленькі, великі, середні;
-
за глибиною: глибокі, дрібні;
-
за щільністю: стандартні, ущільнені;
-
за дизайном: з логотипом, одноколірні, з малюнком;
-
за формою: круглі, квадратні, овальні, секційні;
Які одноразові тарілки пластикові краще за властивостями
Перш ніж купити пластикові тарілки, варто визначитися, для чого вони використовуватимуться. Звичайний білий пластиковий посуд має великий попит, але вживати всі види харчових продуктів із нього не можна. Щоб створити святковий настрій, можна накрити стіл із різнобарвним посудом.
Пластиковий посуд умовно можна розділити на дві групи:
-
Побутова. Використовують на пікніках, виїздах на природу. Можна використовувати для дитячих свят.
-
Промислова. Вироби, які зазвичай продаються гуртом. Їх закуповують заклади громадського харчування: ресторани, піцерії, кафе, столові тощо.
Щоб пластиковий посуд не заподіював шкоди довкіллю, його виготовляють із якісного матеріалу. Крім безпеки, така тара вирізняється практичністю, вона не б'ється за найменшого фізичного впливу, не тріскається й не розколюється. Вибираючи пластикові тарілки, краще віддавати перевагу товарам від перевірених виробників із бездоганною репутацією. Тільки так можна купити дійсно гарну продукцію, яка не завдасть шкоди здоров'ю та довкіллю.
Тарілки одноразові пластикові купити в нашому магазині
У нашому інтернет-магазині можна купити одноразові пластикові тарілки, ціна на які приємно потішить кожного клієнта. Замовити товари можна як у роздріб, так і гуртом. Оптові замовлення дадуть змогу істотно заощадити бюджет і залишити грошей на інші важливі покупки для розвитку бізнесу. Широкий асортимент товарів дасть змогу вибрати саме те, що потрібно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Креманка/салатниця |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Креманка |
| Кількість в ящику | 4200шт |
| Область застосування | Для прийому і зберігання їжі |
| Форма | Кола |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Колір виробу | прозорий |
| Діаметр верху | 11см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Висота внутрішня | 3,4 см |
| Діаметр дна (низа) | 7 см |
- Ціна: 41 727,80 ₴/пач


