-10%

Упаковка конус під квіти h60/11низ/33верх(100 шт) візерунок 168 (2) (100 шт) DT000013103
335,83 ₴/пач
302,24 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013103
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Фольгований пакет |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Довжина | 31см |
| Область застосування | Упаковка падарков |
| Висота зовнішня | 58 см |
| Форма | Конусна |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 11см |
| Друк малюнка | Квіткова Тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302,24 ₴/пач


