-10%

Одноразовий контейнер блістер 920 мл 50 шт. IT-22, блістерне паковання коррекс прозорий харчовий для десертів
316,66 ₴/пач
285 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013712
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноразовий контейнер блістер 920 мл 50 шт. IT-22, блістерне паковання коррекс прозорий харчовий для десертів
Блістерна упаковка для продуктів — особливий різновид паковання, виготовлений із пластику (доступні рішення з поліпропілену, поліетилену, полістиролу). Таке паковання насамперед призначається для розфасування різних харчових продуктів. Наприклад, овочів і фруктів, салатів, олії або морозива, сирів, сиру, сиру, безлічі інших продуктів, кондитерських виробів (всеможливих тістечок або тортів), напівфабрикатів, морепродуктів. Пластикове паковання для зберігання харчових продуктів може закриватися пластиковою кришкою, запаватися плівкою, фольгою. Таке паковання й називається блістер або контейнери з полістиролу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 79 мм |
| Довжина | 131 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Полістирол |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 131 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 7,9 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 1200шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Обсяг | 920 мл |
| Внутрішній розмір | 100 мм*100 мм*75 |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Колір виробу | прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴/пач


