
Одноразовий контейнер блістер 800 мл 50 шт. IT-10 блістерне паковання коррекс прозорий харчовий для десертів
3 387,08 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013716
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Одноразовий контейнер блістер 800 мл 50 шт. IT-10 блістерне паковання коррекс прозорий харчовий для десертів
Блістерна упаковка для продуктів — особливий різновид паковання, виготовлений із пластику (доступні рішення з поліпропілену, поліетилену, полістиролу). Таке паковання насамперед призначається для розфасування різних харчових продуктів. Наприклад, овочів і фруктів, салатів, олії або морозива, сирів, сиру, сиру, безлічі інших продуктів, кондитерських виробів (всеможливих тістечок або тортів), напівфабрикатів, морепродуктів. Пластикове паковання для зберігання харчових продуктів може закриватися пластиковою кришкою, запаватися плівкою, фольгою. Таке паковання й називається блістер або контейнери з полістиролу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Полістирол |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 800 л |
| Довжина | 131 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 57 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 1200шт |
| Висота зовнішня | 5,7 см |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Колір виробу | прозорий |
| Обсяг | 800 мл |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Друк малюнка | Немає |
| Внутрішній розмір | 128 мм*128 мм*55 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 50шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 387,08 ₴/пач


