
Упаковка для десертів IT-479 (V = 3500 мл 230х230*88) (25 шт.)
2 564 946,69 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013729
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Одноразові пластикові контейнери для тортів, рулетів, випічки та інших кондитерських виробів. Прозоре паковання PET демонструє ваш продукт у всій його красі. Контейнери герметично закриваються, що дає змогу зберегти свіжість, соковитість і м'якість кондитерських виробів, у такий спосіб продовжуючи термін його зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Упаковка для тортів |
| Кількість в ящику | 300шт |
| Довжина | 23см |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Висота зовнішня | 8,8 см |
| Форма | Кола |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Розмір зовнішній | 230 мм*230 мм*88 мм |
| Колір виробу | прозорий |
| Обсяг | 3500 мл |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Ширина | 23см |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Внутрішній розмір | 220 мм*220 мм84м |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 25шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 564 946,69 ₴/пач


