-10%

Термоетикетка ECO 40 мм*58 мм, без друку/10000 шт., у рулоні (1 шт.) DT000013860
98,29 ₴/рулон
88,46 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013860
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4 см |
| Кількість в упаковці | 1000шт |
| Кількість в ящику | 50 рулонів |
| Матеріал виробу | Термоетикетка |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Розмір зовнішній | 40 мм*58мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Термоетикетка |
| Форма | рулон |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 5,8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88,46 ₴/рулон
