
Термоетикетка NOT ECO (TOP) 52 мм*30 мм, без друку/1000шт., у рулоні (1 шт.) DT000013867
63 231,50 ₴/рулон
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013867
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Термоэтикетка NOT ECO (TOP) 52мм*30мм, без печати/1000шт, в рулоне (1 шт) DT000013867
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Термоетикетка |
| Кількість в ящику | 50 рулонів |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Висота зовнішня | 5,2 см |
| Форма | рулон |
| Матеріал виробу | Термоетикетка |
| Розмір зовнішній | 52 мм*30 мм |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 3 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 1000шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 231,50 ₴/рулон
