
Паперова тарілка лоток 115х140 мм 100 шт. прямокутна одноразова для ФРІ, Ламінована біла картонна
291,36 ₴/пач
262,22 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010042
Паперова тарілка лоток 115х140 мм 100 шт. прямокутна одноразова для ФРІ, Ламінована біла картонна
Паперові тарілки
Одноразовий посуд дає змогу організувати повсякденне або святкове сервірування столу для будь-якої кількості людей швидко й економно. Вдалим доповненням корпоративних обідів або виїзних заходів стануть білі одноразові картонні тарілки, які можна придбати в нашому інтернет-магазині. Підібрати посуд у цьому форматі можна з урахуванням потрібних розмірів, цільового призначення й геометрії виробу.
Переваги використання паперових тарілок
Очевидною перевагою мобільного посуду визнає гігієнічність. Її використання унеможливлює ризик зараження інфекційними захворюваннями, що є безперечним плюсом, якщо йдеться про заклади громадського харчування, проведення дегустації продуктів на виставках або масових заходах. Універсальність використання — ще один плюс екологічного посуду.
Також її цінують за такі позитивні властивості:
- стійкість до різних температурних режимів.
- безпека для здоров'я;
- натуральність матеріалу;
- компактність;
- мала вага;
- немає ризику травматизму;
Після використання такого різновиду столового приладдя утилізують, що виключає потребу в процедурі миття забрудненого начиння.
Як придбати паперові тарілки в інтернет-магазині
Одноразовий посуд використовується в точках громадського харчування та сервісах з доставляння їжі, а також у гіпермаркетах і ресторанах. Також вона популярна під час проведення пікніків і організації заходів виїзного характеру. Купити паперові тарілки гуртом варто, якщо намітаються такі події:
- обслуговування в літніх кафе.
- заходи для дітей;
- шведський стіл;
- корпоративне свято;
- сімейне свято;
- поїздки на природу;
Одноразова паперова тарілка в Україні популярна під час організації весілля або урочистостей виїзного характеру.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Лоток |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Діаметр | 20 см |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Форма | Кола |
| Матеріал виробу | Макулатура |
| Колір виробу | Білий |
| Сезонність товару | Круглий рік |
- Ціна: 262,22 ₴/пач



