-10%

Кришка пластикова IT-7-154 для "KRAFT" САЛАТ 550/750/1000 (50 шт)
229,07 ₴/пач
206,17 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014128
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперова тарілка. Використовується спільно з іншими елементами колекції з дизайну (салфетки, прилади, скатертини тощо) як прикраса столу або за своїм безпосереднім призначенням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Кількість в ящику | 300шт |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Висота зовнішня | 5,1 см |
| Форма | Кола |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Колір виробу | Крафт |
| Діаметр верху | 14,5 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Висота внутрішня | 4,4 см |
| Діаметр дна (низа) | 12,6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206,17 ₴/пач

